Lidmaatschap

Wil je graag eens meetrainen? Dat kan! Je mag vier keer kosteloos bij een team meetrainen.

Proeftraining aanvragen

Je kunt je aanmelden bij Jokers VC door het online inschrijfformulier in te vullen.

Lid worden

Je kunt je lidmaatschap stopzetten door het afmeldformulier in te vullen. Voor alle leden met uitzondering van CMV-leden geldt dat de contributieverplichting blijft gehandhaafd tot het einde van het seizoen. Zie hiervoor de contributieregeling.

Lidmaatschap stopzetten

Contact bestuur

Voor algemene informatie of vragen kunt u terecht bij: secretaris@jokersvc.nl

Voorzitter: Peggy Luyten
voorzitter@jokersvc.nl
Voor dringende vragen die op het hoogste niveau behandeld dienen te worden, of zaken die van doen hebben met relaties tussen Jokers VC en derde partijen.

Secretaris: Jimmy Frerejean
secretaris@jokersvc.nl
De secretaris is uw contactpersoon voor vrijwel alle communicatie, maar specifiek wanneer het gaat om de ledenadministratie en de activiteiten. Let op: aan- en afmeldingen doorgeven via de formulieren links - aub niet via mail.

Penningmeester: Mark Gerritsen
penningmeester@jokersvc.nl
Voor alle correspondentie omtrent financiële zaken, zoals declaraties, contributie, of het betalen van (sponsoring)facturen

Ondersteuning: Lando Teheux
ondersteuning@jokersvc.nl
Voor vragen omtrent de zaal, sponsoring, of volleybal in Eijsden

Contact technische zaken

De technische commissies zijn het aanspreekpunt voor alle volleybaltechnische zaken rondom teamindelingen, trainingen, trainers, coaches, wedstrijden, etc.

Hoofd TC: Vacant
Voor overstijgende technische zaken.

TC Heren: Peter Lagerweij
tc.heren@jokersvc.nl
Voor technische zaken van alle (senioren) herenteams

TC Dames: Jorn Philipsen
tc.dames@jokersvc.nl
Voor technische zaken van alle (senioren) damesteams.

TC Jeugd: Romy Winkens
tc.jeugd@jokersvc.nl
Voor technische zaken van alle jeugdteams

TC Recreanten: Henk Aarts
tc.recreanten@jokersvc.nl
Voor technische zaken van alle recreantenteams

Contact jeugdzaken

Jeugdzaken algemeen:
jeugd@jokersvc.nl
Voor algemene jeugdzaken waarvan de voltallige jeugdcommissie op de hoogte dient te zijn

TC Jeugd: Romy Winkens
tc.jeugd@jokersvc.nl
Voor technische zaken van alle jeugdteams

Coördinator CMV: Veronique Gorissen
cmv.jeugd@jokersvc.nl
Voor alles dat met de CMV-jeugd te maken heeft

Coördinator C-jeugd: Kim Huntjens
c.jeugd@jokersvc.nl
Voor alles dat met de C-jeugd te maken heeft

Coördinator B-jeugd: Jolanda Ritzen
b.jeugd@jokersvc.nl
Voor alles dat met de B-jeugd te maken heeft

Jeugdactiviteitencommissie: Vacant
jeugd.activiteiten@jokersvc.nl
Voor alle activiteiten die door en voor de jeugdleden georganiseerd worden

Wedstrijdsecretariaat jeugd: Erwin Brummelman
arbitrage@jokersvc.nl
Voor wedstrijdzaken, zoals -wijzigingen of secretariaat CMV toernooi

Contact wedstrijdzaken

Wedstrijdsecretariaat: Erwin Brummelman
arbitrage@jokersvc.nl
Voor wedstrijdzaken, zoals -wijzigingen of speelgerechtigdheid
Bij urgente wijzigingen: 0683986435

Coördinator arbitrage: Erwin Brummelman
arbitrage@jokersvc.nl
Voor alles dat met arbitrage te maken heeft

Arbitrage regio: Melanie op den Oordt
Voor scheidsrechterszaken betreffende de regioscheidsrechters

Zaalhuur: Henk Aarts
Voor aanvraag zaalhuur en wijzigen daarvan

Materiaalbeheer: Lando Teheux
ondersteuning@jokersvc.nl
Voor beheer en uitgifte van ballen en andere materialen

Wedstrijdkleding: Inge Teheux
kleding@jokersvc.nl
Voor beheer en uitgifte van wedstrijdshirts, trainingspakken, etc.

Contact overig

Coördinator activiteiten: Vacant
secretaris@jokersvc.nl (ad interim)
Voor overstijgende zaken betreffende de activiteiten

Jeugdactiviteitencommissie: Vacant
jeugd.activiteiten@jokersvc.nl
Voor alle activiteiten die voor en door jeugdleden georganiseerd worden

Jeugdkamp: Aimée Ellenbroek & Kim Huntjens
jeugdkamp@jokersvc.nl
Voor alle vragen en informatie omtrent het jaarlijkse Jokers jeugdkamp

Buitentoernooi: Vacant
buitentoernooi@jokersvc.nl
Voor alle vragen en informatie omtrent het jaarlijkse Jokers buitentoernooi

Voor contactgegevens van individuele activiteiten, bezoek de betreffende pagina van die activiteit.

Sponsoring: Lando Teheux
sponsoring@jokersvc.nl
Voor alles betreffende het sponsoren van Jokers VC

Postadres secretariaat Jokers VC:
Sphinxlunet 61D
6221JK Maastricht

Adres Sporthal de Heeg:
Roserije 500
6228DN Maastricht